Tuna Tabldot Rotating Header Image

Tabldot Yemek Menüleri

Devlet kurumları, okullar ya da özel şirketler için hazırladığımız tabldot yemek menülerimiz ihtiyaca göre farklılaştırabileceğimiz esnek menülerdir. Haftanın belirli günleri için olabileceği gibi, haftanın her günü için de menü oluşturulması mümkündür.

Tabldot yemek menüleri genellikle çok sayıda kişiye aynı anda sunulacak bir yemek listesini içerdiğinden genel Türk damak zevkine uygun menüler oluşturmaya özen göstermekteyiz. Lezzetin yanı sıra, sindirimi kolay, besin değerleriyle öne çıkan, doyurucu yemeklere tabldot yemek menülerimizde yer vermekteyiz.

Oluşturduğumuz menüler çalışan sayısı, yemekhane, mutfak, servis alanı ve benzeri fiziki koşullara göre değişkenlik gösterir. 3 çeşitten oluşan sade bir tabldot menüsü ya da 5 çeşitli ve açık büfeli daha geniş bir menü tercihiniz olabilir.
Standart bir menü oluştururken giriş olarak çorba ardından pilav, makarna, bulgur pilavı veya eriştenin yanında da et, tavuk, hindi ya da mevsimine göre balık seçeneklerini sunmaktayız. Haftalık bir menü oluştururken haftanın belirli günlerinde et yemeği yerine sebze yemeği önermekteyiz. Tabldot menülerimiz yoğurt, salata ya da tatlı gibi çeşitlerimizle de zenginleştirilmektedir.

Bir iş yerinde ya da herhangi bir kurumda öğle yemeğinin sadece karın doyurmak değil aynı zamanda dinlenmek ve günün geri kalanı için enerji depolamak anlamına geldiğinin farkındayız. Kötü bir öğlen yemeği mideyi de, motivasyonu da olumsuz yönde etkileyecektir. Tuna Tabldot ve Yemek Fabrikası bu anlamda hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler sunmak konusunda da iddialıdır. Sizler için oluşturacağımız menülerde karnıyarık, dolma ve fasulye benzeri ev yemeklerinin yanı sıra Adana kebap, et döner ya da tepsi böreği gibi yemeklerimizle, yemek saatini rutin olmaktan çıkarmaktayız.

Tuna Tabldot’un size sunabileceği hazır menülerin yanı sıra siz de kendi menülerinizi oluşturabilir, çoktan seçmeli ve gerekli olduğunu düşündüğünüz çeşitteki yemek adedine göre size özel menülerinizi oluşturabilirsiniz.

Yemekhanenizin müsait olması durumunda salata, tatlı ya da zeytinyağlı büfesi gibi açık büfe seçeneklerimiz de mevcuttur.

Tuna Tabldot ve Yemek Fabrikası olarak ISO Kalite Belgesi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına sahibiz. Bu da sadece içerik bakımından değil yemeklerin hazırlandığı ortam ve hijyen bakımından da bize güvenebileceğiniz anlamına gelir.

Comments are closed.

Tuna Catering Hizmetleri