Tuna Tabldot Rotating Header Image

Tabldot Yemek Çeşitleri

Tuna Tabldot olarak üretimini yaptığımız tabldot yemek çeşitleri sizin oluşturmak istediğiniz tabldot menüsüne göre arzu ettiğiniz yiyeceklerle oluşturulmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık olarak hazırlanan tabldot  yemek çeşitleri çalışanların günde almaları gereken kalori miktarı hesaplanarak sağlıklı ve kaliteli bir üretim aşamasından geçerek servis edilmektedir.

Firmamızın menüleri içerisinde sunduğu tabldot yemek çeşitleri zeytinyağlılar, soğuk yemekler, et veya tavuk, şerbetli ve sütlü tatlılar ISO Kalite belgesi bulunan üretim tesisimizde günlük olarak üretilmekte ve en taze şekliyle zamanında sunulmaktadır.

Tabldot yemek üretimi kendi yemek fabrikamızda gerçekleştirebildiğimiz gibi talebiniz doğrultusunda yerinde üretim yapabilecek kapasitemiz ve ekipmanımız mevcuttur. Yerinde yemek üretimi ve servisi için tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarına sahip olan Tuna Tabldot ve Yemek Fabrikası toplu yemek ihtiyaçlarınıza sunduğu esnek çözümler ile tabldot yemek servisini sizin için sorun olmaktan çıkarıyor.

Tabldot yemek çeşitleri için menüye karar vermeden önce firmamızın öne çıkan bazı özellikleri hakkında sizi bilgilendirelim; Tuna Tabldot her günlerce kişiye İstanbul genelinde toplu yemek hizmeti vermektedir, firmamız sektörümüzde faaliyet gösteren tüm firmaların sahip olması gereken ancak ne yazık ki çok az sayıda firmanın almayı başarabildiği ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

İstanbul genelinde başta Şişli, Okmeydanı, Mecidiyeköy, Beşitaş, Levent, Sanayi olmak üzere İkitelli Organize Sanayi, Mahmutbey, Zeytinburnu ve diğer Avrupa yakası ilçeleri ile Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz.

Okullar, yurtlar, hastane ve fabrikalar, iş merkezleri, banka şubeleri ve diğer tüm kurumlar için yüzlerce farklı tabldot yemek çeşitleri ile damak tadınıza uygun, Türkiye’nin önde gelen gıda tedarikçilerinden aldığımız hammaddeler ile kaliteli toplu yemek hizmetleri sunmaktayız.

Comments are closed.

Tuna Catering Hizmetleri